Відбулося засідання оперативного штабу для контролю за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 09.08.2023 11:36

Фото без опису9 серпня відбулося засідання оперативного штабу для контролю за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Згурівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років та його стабільним проходженням, за участю державного інспектора з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду у Київській області.

Питання, що розглядалося на засіданні стосувалося готовності господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення громади до роботи в осінньо-зимовий період.

У ході засідання керівники підприємств, установ, організацій громади доповіли про готовність підпорядкованих їм об'єктів до роботи в сезон 2023-2024 року та проблеми, які виникають під час підготовки.

Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду у Київській області доповів про необхідність проведення роботи з підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період та підписання відповідних актів стану готовності теплових господарств в опалювальний період відповідно до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказами Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378 та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71.

Також надав перелік документів, що необхідно розробити керівникам теплових господарств для підписання актів.Крім того, довів до відома Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, в частині порядку встановлення генераторів на обєктах.