Якщо "ви не маєте" часу для турботи про себе

Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.

14:41 14.03.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради

Сьогодні, під головуванням Згурівського селищного голови Василя Цвика, відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради. Участь у засіданні взяли 21 член виконкому. На порядок денний засідання винесено 11 питань.

13:38 14.03.2024

Відвідали Любомирівську гімназію, Лизогубовослобідський НВК, Згурівську ЗОШ, Згурівський ліцей, а також ДНЗ "Журавка" та "Веселка"

Сьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам'янецька та начальник відділу освіти Сергій Олійник відвідали Любомирівську гімназію, Лизогубовослобідський НВК, Згурівську ЗОШ, Згурівський ліцей, а також ДНЗ "Журавка" та "Веселка".

12:22 13.03.2024