Дата: від до Скинути

Розширена нарада щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я Київської області

Секретар ради Згурівської селищної ради Ігор Феник та в.о. директора КНП "Згурівська лікарня" Олександр Зіборов взяли участь у розширеній нараді щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я регіону.

14:51 12.04.2023

Про надання допомоги учасникам бойових дій та членам сімей загиблих у межах Київської обласної цільової програми "Турбота"

На виконання Київської обласної цільової програми «Турбота» на 2021-2025 роки розроблено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам: АТО, ООС, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році.

12:55 12.04.2023

В Гуманітарному штабі проходить видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

З 11 березня в гуманітарному штабі (смт Згурівка, вул. Кошового, 34, КЗ «Центр культури і мистецтва») проходить видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (східні області).

12:01 12.04.2023

Хто я? Яке я місце займаю у світі? Що я можу? Чого я хочу?

Хто я? Яке я місце займаю у світі? Що я можу? Чого я хочу? - це питання,над якими люди замислюються, починаючи з підліткового віку. Розібратися у собі - це найперший та , мабуть, найголовніший крок до улюбленої роботи.Саме чітко сформульована і по - справжньому ваша мета найкращий мотиватор до дій!

11:11 12.04.2023

Покращення систем водопостачання жителів Згурівської територіальної громади

Завдяки співпраці Згурівського селищного голови Василя Цвика з іноземною неурядовою організацією ВПІНО «Філія АКТЕД» реалізовано інфраструктурний проект WASH з надання гуманітарної допомоги постраждалому від збройного конфлікту населенню України.

11:08 12.04.2023

МІСТУ ІРПІНЬ ПЕРЕДАЛИ ТЕХНІКУ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДИ ЗА СПРИЯННЯ УРЯДУ ЯПОНІЇ

11 квітня в рамках Проєкту екстреного відновлення та реконструкції JICA відбулася передача Ірпеню двох екскаваторів і п’яти колісних екскаваторів-навантажувачів виробництва Komatsu для реалізації Пілотного проєкту з управління відходами руйнування в Київській області.

10:21 12.04.2023

Семінар з організації архівної справи та діловодства для територіальних громад Броварського та Бориспільського районів

11 квітня Державним архівом Київської області проведено онлайн семінар з організації архівної справи та діловодства для територіальних громад Броварського та Бориспільського районів.

11:18 11.04.2023