Дата: від до Скинути

Минув рік від того дня, коли відбулося вигнання російських окупантів із Київської області

Росіяни чомусь вірили, що українці не будуть боротися. Але мільйони людей - кожен і кожна так, як могли - показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. В містах і селах дорослі і діти допомагали облаштувати блокпости, плести маскувальні сітки, готували їжу для наших Сил оборони, допомагали військовим, всім, хто залишився без даху над головою.

10:55 02.04.2023

У БУЧІ СТАРТУВАВ «КУБОК НЕЗЛАМНОСТІ «МІСТА-ГЕРОЇ УКРАЇНИ» З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ДИТЯЧИХ КОМАНД

В Академії спорту міста Буча розпочався «Кубок Незламності «Міста-Герої України» з міні-футболу серед дитячих команд 2011-2012 років народження. Турнір присвячено річниці звільнення Півночі України від російських загарбників. Участь у спортивних змаганнях беруть дитячі команди з Міст-Героїв України, а саме з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Миколаєва, Охтирки, Херсона, Чернігова та Харкова.

13:26 01.04.2023

Опалювальний сезон підходить до завершення

Відповідно рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради від 30 березня 2023 року №100 вирішено припинити опалення підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які знаходяться на території Згурівської громади, згідно із заявами їх керівників.

07:37 01.04.2023

БФ «Карітас-Київ» запускає спільну акцію із dobro.ua «Великодній кошик для ближнього»

Проводиться збір коштів на Великодній кошик для внутрішньо переміщених осіб. Для того, аби скласти один святковий продуктовий набір (паска, м’ясні вироби, сир, яйця, масло, сіль, хрін) потрібно 368 гривень. Необхідна сума для повної реалізації проєкту – 7 360 грн.

15:29 31.03.2023

150 років з Дня народження Миколи Міхновського

31 березня цього року виповнюється 150 років від дня народження Миколи Міхновського – громадського та політичного діяча, учасника боротьби за незалежність України в XX столітті, основоположника українського самостійницького руху та ідеолога української державної незалежності, автора «Кредо молодого українця» та «Самостійної України».

15:13 31.03.2023