ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

В зв’язку з можливістю сезонного підняття рівнів води в річках та підтоплення територій населених пунктів виникає необхідність завчасного створення запасів питної води гарантованої якісті. Органи місцевої влади працюють над забезпеченням населення привізною питною водою. Стежте за інформацією про місця та графік підвезення питної води.

14:47 21.04.2023

У КИЇВСЬКІЙ ОВА ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ВОЛОНТЕРІВ І ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ

21 квітня відбулося засідання Координаційної ради учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих при Київській обласній військовій адміністрації. У заході взяли участь голова Київської ОВА Руслан Кравченко, заступники голови КОВА Сергій Білецький, Жанна Осипенко, Віталій Власюк, керівництво структурних підрозділів адміністрації, т.в.о. голови Координаційної ради Ірина Гук, представники ветеранських і волонтерських організацій, які опікуються питаннями ветеранів та їхніх сімей.

14:42 21.04.2023

1800 безробітних долучилися до виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення» на Київщині

Українцям, які втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті, пропонується участь у проєкті "Армія відновлення", що дає можливість безробітному отримувати мінімальну заробітну плату й більше.

11:33 21.04.2023

ПРЕДСТАВНИКАМ ІНОЗЕМНИХ ДЕЛЕГАЦІЙ, ЯКІ ПРИБУЛИ В УКРАЇНУ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО САМІТУ МІСТ ТА РЕГІОНІВ, ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

У Києві іноземним партнерам, які прибули в Україну в рамках першого Міжнародного саміту міст та регіонів, презентували Регіональний офіс міжнародного співробітництва.

10:05 21.04.2023

ДЛЯ ПОТРЕБ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КИЇВЩИНИ ПЕРЕДАЛИ 5 ПОТУЖНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ВІД ПРООН ЗА СПРИЯННЯ УРЯДУ ЯПОНІЇ

За сприяння Японського уряду та ПРООН в Україні для потреб критичної інфраструктури Київщини надали 5 потужних генераторів. На церемонії передачі були присутні  Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Бутенко та заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

08:50 21.04.2023

Профілактичні щеплення: роль та значимість

Вакцинація є найефективнішим і безпечним методом профілактики важких, життєзагрожуючих інфекційних захворювань, таких як: туберкульоз, дифтерія, правець, поліомієліт, кір, вірусний гепатит В та інші.

08:49 20.04.2023