Дата: від до Скинути

ПОНІВЕЧЕНА, ПРОТЕ НЕЗЛОМЛЕНА КИЇВЩИНА: РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ОБЛАСТІ ВІД ЗАГАРБНИКІВ

Минає рік, як українським військовим вдалося звільнити всю Київську область від російських загарбників. Пристоличний регіон першим прийняв на себе удар росіян і першим їх вигнав.

14:20 27.03.2023

НА КИЇВЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ТИМЧАСОВИМ ЖИТЛОМ ТИХ, ЧИЇ ОСЕЛІ ЗРУЙНОВАНІ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ

У Київській області відкрили чергове модульне містечко для тимчасового проживання тих, хто лишився власних осель внаслідок російської військової агресії. Цього разу в Дмитрівці. На відкритті були присутні народна депутатка України Людмила Марченко, заступник голови Київської ОВА Микола Бойко, Дмитрівський голова Тарас Дідич та представники громади.

12:00 27.03.2023

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ!

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 22.03.2023 №11.2.3-15/6758. За наявною інформацією на фармацевтичний ринок України потрапив незареєстрований ветеринарний препарат «Доксициклін 50% WSP», за реєстраційним посвідченням № АА-01656-01-10 від 26.10.2015, термін дії якого закінчився. Ветеринарний препарат надійшов з Франції (DOPHARMA FRANCE S.A.S, 23, Rue du Prieure, ST.HERBLON 44150, Vair-sur-Loire), виробництва Нідерланди (Дофарма Б.В., Залмвег 24, 4941 ВХ Раамсдонксвер), загальною вагою 702,70 кг, отримувач ТОВ «Триплекс» (49029, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А), місце призначення вантажу м. Хмельницький, пров. Купріна, 7 (ТОВ «Триплекс»).

11:51 27.03.2023

Щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів

Сьогодні, під керівництвом Сніжани Авраменко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради. Участь у засіданні взяли секретар ради Ігор Феник та керуюча справами (секретар) виконкому Ольга Вдовіченко.

11:25 27.03.2023

З глибоким сумом повідомляємо про смерть ще одного нашого Героя

25 березня, внаслідок мінометного обстрілу, мужньо виконуючи військовий обов'язок, поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області загинув житель села Софіївка Згурівської громади, МАКСИМЕНКО Костянтин Іванович, 2000 р.н., командир 1 десантно-штурмового взводу 5 десантно-штурмового батальйону 2 десантно-штурмової роти.

09:31 27.03.2023

ДО 31 БЕРЕЗНЯ ВСІ АПТЕКИ ТА МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ КИЇВЩИНИ МАЮТЬ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВІДПУСКУ РЕЦЕПТУРНИХ ЛІКІВ ЗА Е-РЕЦЕПТОМ

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним.

08:40 27.03.2023

Щоб швидко дізнатися все про отримання мікрогранту на власну справу, відскануй QR-код на картинці та ознайомся з умовами урядової програми #єРобота, а саме: нормативно-правові документи, що регулюють реалізацію державної грантової програми на створення або розвиток власного бізнесу, хто може бути учасниками програми надання мікрогрантів, головні аспекти реалізації грантової програми, механізм надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, ким і в які терміни приймається рішення про надання мікрогранту, про причини відмови в наданні мікрогранту, куди звернутись за консультацією та ін.

08:37 27.03.2023

ІРПІНЬ ВІДВІДАЛА ПОМІЧНИЦЯ ГЕНСЕКА ООН, ДИРЕКТОРКА КРИЗОВОГО БЮРО ПРООН АСАКО ОКАЇ

Сьогодні, 24 березня, в Ірпінь завітала делегація Програми розвитку ООН в Україні на чолі з Пані Асако Окаї, помічницею Генерального секретаря ООН, директоркою Кризового Бюро ПРООН. Також на події були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі, Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, представники ДСНС та місцевої влади. Київську обласну військову адміністрацію представляв заступник голови КОВА Микола Бойко.

08:35 27.03.2023

Spring Festival

Є люди, які навчилися літати ... Вгору їх підносить сила волі, наполегливість у тренуваннях, цілеспрямованість.

08:33 27.03.2023