Дата: від до Скинути

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОВА РУСЛАНА КРАВЧЕНКА НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

У цю неділю, 16 квітня, відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят серед християн східного обряду – Великдень. Цей світлий день у всі часи збирав родину за сімейним столом, об’єднував людей і давав надію на майбутнє.

14:26 14.04.2023

Відкрита першість Згурівської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н.

Дощ не завадив юним спортсменам продемонструвати свою майстерність і отримати задоволення від гри у футбол Гостями турніру були команди: ДЮСШ м. Яготин, ДЮСШ м. Прилуки, і звісно господарі поля 2 команди із ДЮСШ смт Згурівка.

14:09 14.04.2023

СБУ закликає українців не відвідувати масових зібрань та дотримуватися безпекових рекомендацій напередодні Великодня

Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тож не полишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства. Для цього рф намагається застосовувати різноманітні інструменти та, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці.

11:52 14.04.2023

Паски з вірою в Перемогу для захисників та захисниць

Великдень - одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. А сьогодні, як ніколи, це свято віри та надії. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначає в родинному колі. На жаль, не всі мають можливість святкувати це свято вдома зі своєю родиною.

16:30 13.04.2023

У «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» З’ЯВИТЬСЯ НОВА ДЕВ’ЯТА БРИГАДА – «ХАРТІЯ»

Міністерство внутрішніх справ України отримало десятки тисяч заяв від добровольців, які хочуть долучитися до «Гвардії наступу». Саме тому вирішили продовжити набір та створити нову бригаду – «Хартію». Про це в ефірі «Єдині новини» повідомила заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

14:00 13.04.2023

Гуманітарна допомога для ВПО в населених пунктах Згурівської громади

Працюють і старости в напрямку роздачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які мають офіційний статус. Кожен староста на свій округ отримав відповідну кількість гумдопомоги від БО "Благодійний фонд "Рокада". Цього разу допомога складається із гігієнічних наборів, шампуню, зубних паст, подушок, комплектів постільної білизни, наборів кухонного посуду.

16:42 12.04.2023

Майстер-клас «Великодній подарунок»

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Це свято перемоги любові і добра над злом, життя над смертю, нашої надії на мирне майбутнє.

15:48 12.04.2023