Дата: від до Скинути

Перевірка робочою групою закладів, що надають послуги з догляду та утримання літніх людей та осіб з інвалідністю

Відповідно до розпорядження голови Згурівської селищної ради від 22.01.2021 №10 «Про утворення робочої групи для виявлення та перевірки функціонування закладів, що надають послуги з догляду та утримання літніх людей та осіб з інвалідністю на території Згурівської територіальної громади», 02 лютого 2021 року робочою групою проведено перевірку функціонування закладів, що надають вказані послуги на території громади.

14:24 02.02.2021

Обговорили питання виплати заробітної плати медичним працівникам

Питання виплати заробітної плати медичним працівникам та подальшого фінансування первинної ланки медицини обговорили сьогодні під час робочої наради у голови громади Василя Цвика. Участь у нараді взяв головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Зіборов.

16:38 29.01.2021

Особистий прийом громадян

Якісний розгляд звернень громадян, своєчасне надання відповідей на них та вирішення проблемних питань – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Згурівської селищної ради Василя Цвика.

16:32 29.01.2021

МЕШКАНЦІ КИЇВЩИНИ, В ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНО ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ, ОТРИМУВАТИМУТЬ КОМПЕНСАЦІЇ

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

09:16 29.01.2021

Спільними зусиллями робиться добра справа

Гарний результат спільної роботи працівників цеху благоустрою Згурівського ККП та небайдужих жителів села Олександринівки вже сьогодні можемо спостерігати на вулицях населеного пункту.

15:55 27.01.2021

Національний  конкурс «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити вже в 14-й раз поспіль (до 2012 року - конкурс «Благодійник року») – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

10:04 27.01.2021