Про перерахунок пенсії  з 1 грудня 2021 року

Дата: 28.01.2022 11:41

Фото без описуВідділ обслуговування громадян № 1  (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що органами Пенсійного фонду України з 01.12.2021 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1934,00 грн).

Будуть також перераховані мінімальні та максимальні розміри пенсій. Перерахунок здійснюватиметься за матеріалами пенсійної справи без звернення пенсіонера до органів Пенсійного фонду України.

Отже, перерахунку підлягатимуть, зокрема:

• мінімальні та максимальні розміри пенсій;
  • доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (непрацюючим);
  • пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”;
  • підвищення відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”;
  • щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
  • державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.