ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової cімнадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 27 січня 2022 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова сімнадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

14:42 14.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової шістнадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 грудня 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова шістнадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання. Відповідне розпорядження підписав селищний голова Василь Цвик 13 грудня.

17:03 13.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ про скликання позачергової п'ятнадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 29 листопада 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться позачергова п'ятнадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання. Відповідне розпорядження підписав селищний голова Василь Цвик 26 листопада.

09:26 26.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з  питань організації діловодства та контролю

Відповідно  до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження виконуючого обов'язки Згурівського селищного голови від 24.11.2021 № 167   «Про організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади» Згурівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з  питань організації діловодства та контролю управління з питань організації діловодства, контролю та інформаційної діяльності селищної ради.

09:57 24.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової чотирнадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 17 листопада 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова чотирнадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання. Відповідне розпорядження підписав селищний голова Василь Цвик 08 листопада.

16:54 08.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

У зв'язку з проведенням 17 листопада 2021 року чергової чотирнадцятої сесії Згурівської селищної ради VIII скликання, прийом клопотань та заяв щодо земельних питань у ЦНАПі - ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ з 5 листопада.

08:14 05.11.2021