Дата: 09.02.2024 13:04

Фото без опису

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради»

Відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21 листопада 2023 р. №1221, виконавчий комітет Згурівської селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради та управління процесом призначення першого складу наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради».

До складу конкурсної комісії повинні входити у рівній кількості:

• представники власника закладу охорони здоров’я (три члени);
  • представники структурного підрозділу з питань охорони здоров’я місцевої державної адміністрації (три члени);
  • представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я або протидію корупції (три члени).

Громадські об’єднання, що мають право подавати кандидатури до конкурсної комісії, повинні займатись захистом прав у сфері охорони здоров'я або протидією корупції не менше 5 років до дати подання кандидатур своїх представників до складу конкурсної комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Згурівської селищної ради (Київська область, Броварський район, селище Згурівка, вул. Українська, 10) у письмовому вигляді упродовж 7 календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Прийом пропозицій здійснюється з понеділка до п’ятниці з 8 до 16  год. до 16 лютого 2024 року.

Телефон для довідок: 04570-5-14-90.

Для розгляду кандидатур представників громадських об’єднань необхідно подати:

• подання громадського об’єднання на кандидата про включення до складу конкурсної комісії;
  • копію статуту;
  • копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які підтверджують відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21 листопада 2023 р. №1221.
  • заяву щодо відсутності конфлікту інтересів (додається).

Форма заяви про відсутність у діях представників громадських об’єднань конфлікту інтересів