ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової тринадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  12 жовтня 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова тринадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання. Відповідне розпорядження підписав селищний голова Василь Цвик 1 жовтня.

09:41 01.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової дванадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  17 вересня 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова дванадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання.

09:02 06.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ Згурівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора Центру надання адміністративних послуг Згурівської селищної ради

Згурівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора Центру надання адміністративних послуг Згурівської селищної ради.

11:22 26.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ про чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради

27 серпня 2021 року о 9 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради VIII скликання.

16:32 25.08.2021

Згурівська селищна рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»

Кваліфікаційні вимоги до кандидата  на посаду начальника комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»:

08:26 13.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ про скликання чергової одинадцятої сесії Згурівської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  20 серпня 2021 року о 8 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергова одинадцята сесія Згурівської селищної ради VIII скликання.

12:12 10.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ про чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради

06 серпня 2021 року об 11 годині 00 хвилин в залі засідань селищної ради (вул. Українська, 10, 2 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради VIII скликання. ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ

12:01 02.08.2021