Дата: від до Скинути

11 000 довідок про несудимість видано сервісними центрами МВС Київської області з початку року

Територіальні сервісні центри МВС та Департамент інформатизації Міністерства внутрішніх справ   довідки про несудимість надають вже майже три з половиною роки - з 1 лютого 2017-го. Такий документ потрібний для працевлаштування, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів тощо.

08:09 14.09.2021

НЕ ПРОВОКУЙ ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ!

Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично в усіх районах нашої країни, особливо влітку в лісах, на торф’яниках, полях, у житлових будівлях і на промислових підприємствах. Вогонь знищує будівлі і споруди, дерева і тварин, зазнають каліцтв і гинуть люди.

16:53 13.09.2021

Здійснено плановий виїзд в села Нова Олександрівка, Старе, Мала Супоївка, Жуківка, Любомирівка, смт Згурівка

Начальником служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Лободою Т.О., завідуючою відділенням соціальної роботи центру надання соціальних послуг Олійник В.П., інспектором сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Броварського РУП ГУНП в Київській області Волошин І.М. за участі старост сіл, з метою контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків, здійснено плановий виїзд в села Нова Олександрівка, Старе, Мала Супоївка, Жуківка, Любомирівка, смт Згурівка. Вивчено умови проживання дітей в багатодітніх сім’ях, стан утримання дітей першого року життя, забезпечення дітей одягом, взуттям, канцелярським приладдям до початку навчального року.

16:40 13.09.2021

Порядок спадкування та приватизація нерухомого майна

Право власності - право особи на річ (майно), яке вона реалізує відповідно до закону за своєї волі незалежно від будь-яких третіх осіб. Право власності регулюється Конституцією, Цивільним кодексом України та іншими законами і підзаконними актами. Відповідно до ст. 41 Конституції України:

14:22 13.09.2021

Благоустрій, комфорт та чистота нашої громади

Робочий тиждень голови громади Василя Цвика розпочався з проведення наради, на якій були присутні керівники КП" Згурівський ККП", цехів "Благоустрою" та "Житлового господарства".

11:41 13.09.2021

Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради

13 вересня під головуванням секретаря ради Ігоря Феника відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради.

10:43 13.09.2021