З 2 травня до 2 липня у всіх населених пунктах громади триватиме двомісячник з благоустрою

Дата: 03.05.2022 11:32

Фото без описуВідповідно рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради "Про проведення на території Згурівської селищної територіальної громади двомісячника благоустрою населених пунктів":

З 2 травня до 2 липня у всіх населених пунктах громади проводяться заходи з благоустрою.

До заходів залучаються працівники всіх підприємств, установ, організацій громади, а також громадськість та учнівська молодь.

Території, для їх упорядкування та утримання в належному стані, закріплені за підприємствами, установами та організаціями, приватними підприємцями.

Організація та контроль за проведенням заходів з благоустрою у населених пунктах покладено на старост старостинських округів.

Дане рішення прийнято 30 квітня. Протягом двох днів всі відповідальні повідомлені та вже працюють над благоустроєм.

Старостам вже роздані: фарба, господарський інвентар, бензин для тримерів, вапно.

І як говорить наш голова Василь Цвик: "Всім до роботи. Кожен може бути корисним для громади. Працюємо над благоустроєм разом".