Дата: від до Скинути

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї у 2023 році: який її розмір та як отримати?

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсоткова поворотна фінансова допомога, яка надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

14:06 13.03.2023

У Згурівській музичній школі відбулося нагородження учнів класу «Гітара», які стали переможцями Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок»

Напередодні, у суботу 11 березня 2023 у Згурівській музичній школі відбулася процедура нагородження учнів класу «Гітара» викладача Костянтина Жалдака, які стали переможцями Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у двох номінаціях: «Гітара, соло» та «Гітара, оркестр».

11:02 13.03.2023

Національно - патріотичне виховання - це фундамент, на якому будується нація

Члени Молодіжної ради Згурівщини відвідали захід, спрямований на підтримку та утвердження української національної ідентичності та сприяння розвитку національно-патріотичного виховання молоді в Київський області. Цей захід відбувався в славному місті Богуслав, у санаторії Чайка з 10 по 12 березня.

10:13 13.03.2023

Співпраця у громаді - це запорука розвитку

Один з ключових аспектів - це ініціатива. Батьки учнів Войтівського НВК виявили бажання, щоб діти займалися таеквон-до - це бойове мистецтво, яке розвиває тіло і дух. За злагодженої співпраці та комунікації з головою громади Цвиком Василем Вікторовичем вдалось втілити це в життя.

08:43 13.03.2023

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 02 березня 2023 року № 2023.1260 - fur 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ).

08:30 13.03.2023

ІІ тур 2 кола «Відкритого Чемпіонату Згурівської ТГ з міні-футболу серед аматорів»

Факапи трапляються і наш чемпіонат не виняток.  Так, з технічних причин команда «Турівка» виходить з гри, пояснивши це низьким рівнем підготовки. У зв’язку з цим буде змінемо турніру таблицю.

12:55 12.03.2023