Нагорода від Федерації професійних спілок України

Нагрудним знаком Федерації професійних спілок України "ПРОФСПІЛКОВА ЗВИТЯГА" нагороджена начальник цеху "Житлового господарства" КП "Згурівський комбінат комунальних підприємств", активна учасниця "Жіночого батальйону Згурівщини" БАЛЬБУХ Оксана Анатоліївна.

16:30 14.03.2023

Нарада з питань відпрацювання заходів, спрямованих на усунення порушень вимог протипожежного захисту закладів освіти

14 березня Сергій Олійник, начальник відділу освіти Згурівської селищної ради взяв участь у нараді з питань відпрацювання заходів, спрямованих на усунення порушень вимог протипожежного захисту закладів освіти, що відбулася у приміщенні Броварської районної державної адміністрації

15:39 14.03.2023

ЯК ТРИВАЄ НАБІР ДОБРОВОЛЬЦІВ ДО БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ», ОБГОВОРИЛИ В КИЇВСЬКІЙ ОВА

Під час засідання Оперативного штабу Ради оборони Київської області розглянули актуальні питання щодо безпекової ситуації в районах Київщини. Зокрема обговорили хід набору добровольців до штурмових бригад «Гвардії наступу».

13:24 14.03.2023

Онлайн-нарада під головуванням т.в.о. начальника Київської ОВА Дмитра Назаренка

Секретар Згурівської селищної ради Ігор Феник та профільні фахівці ради в онлайн форматі взяли участь у нараді під головуванням т.в.о.начальника Київської обласної військової адміністрації Дмитра Назаренка.

12:42 14.03.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЗГУРІВКИ!

З 03 квітня 2023 року КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» тимчасово припиняються роботи з подрібнення гілок дерев, які знаходяться під дворами житлових будинків садибного типу в смт Згурівка.

10:46 14.03.2023