Прийміть вітання

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ ДІДИК ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

5 листопада щиро вітаємо з днем народження ДІДИК ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ, головного спеціаліста відділу фінансів управління фінансів, економічного розвитку та регуляторної політики Згурівської селищної ради.

08:23 05.11.2021

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ ВДОВІЧЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

17 жовтня, день народження святкує ВДОВІЧЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА, головний спеціаліст відділу з питань організації діловодства та контролю, управління з питань організації діловодства, контролю та інформаційної діяльності Згурівської селищної ради. Від щирого серця бажаємо Вам, шановна Ольго Миколаївно, міцного здоров’я та незмінного щастя, взаємної любові та постійного благополуччя! Нехай кожен день на Вас чекають щирі радощі, великі пригоди та добрі новини. Хай завжди буде піднесений відмінний настрій, а життя наповнене приємними моментами, сюрпризами та яскравими емоціями.

09:53 18.10.2021