Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони

21 червня спеціалісти відділу земельних відносин та екологічних питань, Центру надання адміністративних послуг, юридичного відділу взяли участь в онлайн вебінарі «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони», де було обговорено стан ведення державного земельного кадастру та новели земельного законодавства, зокрема Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану».

12:03 21.06.2022

Безпекові умови та підготування закладів освіти до нового навчального року

21 червня заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Згурівської селищної ради Сніжана Авраменко та начальник відділу освіти Сергій Олійник взяли участь у нараді, яка відбулася під головуванням начальника Броварської РВА Павла Проскочила.

11:16 21.06.2022

Шукаємо нові можливості для впровадження нових інвестиційних проєктів

Сьогодні селищний голова Василь Цвик зустрівся з представниками благодійної організації "Благодійний фонд "СТАРТАП ЮКРЕЙН", заступником начальника Броварської РВА Євгенією Полікарповою, начальником відділу містобудування та архітектури Миколою Дідухом, директором ТОВ "ПРОЕКТГЕНПЛАН" Ольгою Бакун. Під час зустрічі обговорили питання оренди приміщення для реабілітаційного центру.

16:21 20.06.2022