Нагородження лауреатів Всеукраїнських конкурсів вокалістів і читців «Славетні імена-2025» (8 – 30.03.2025, м. Миколаїв).
Весна – пора надії, оновлення і творчого розквіту! Як оживає природа після холодної зими, так розквітають і наші таланти! Ми пишаємось кожною перемогою!
Отримання конкурсних нагород – це завжди свято! Ось і сьогодні у Згурівській музичній школі панувала святкова атмосфера – нагородження лауреатів Всеукраїнських конкурсів вокалістів і читців «Славетні імена-2025» (8 – 30.03.2025, м. Миколаїв).
У конкурсі взяли участь представники майже всіх областей України, всього 107 вокальних номерів і 55 читців з 59 населених пунктів.
Наші переможці у конкурсі читців (викладач Світлана Тетеріна):
Тимофій Нікорич і Аріна Мироненко– лауреати І ступеня;
Владислава Коваленко, Ангеліна Новосад, Ярина Тесленко, Данило Важкий і Поліна Цах – лауреати ІІ ступеня;
Омельчук Тетяна – лауреат ІІІ ступеня;
У конкурсі вокалістів лауреатом ІІ ступеня стала Веста Гриценко (викладач Галина Коваленко).
Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих злетів!