24 лютого – Національний день молитви
Минуло три роки з початку повномасштабної військової російської агресії проти України. Не три дні, як планували вороги, а повних три роки український народ протистоїть цій масштабній збройній навалі окупантів.
Сьогодні українці відстоюють свою незалежність та ідентичність, захищають своє право вільно жити на власній Богом даній землі. 24 лютого встановлений в Україні як Національний день молитви. Молитва за Україну, наш духовний гімн «Боже Великий, Єдиний» у сьогоднішніх реаліях війни звучить по-особливому. Саме молитва до Бога є надприродною силою для перемоги та запорукою консолідації і єднання українського суспільства.
Щиро віримо, що спільна молитва захистить Україну та тих, хто продовжує боротьбу на полі бою, стане свідченням духовного єднання українського народу та символом нашої непохитної віри у перемогу.
Ми молимося за Україну, Мир і Спокій. Ми просимо Господа про припинення війни. Ми просимо дати нам сил вистояти. Нехай кожна молитва принесе спокій, надію та благословення усім воїнам, які продовжують боротися за добробут та мир у країні.
Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!