Еко транспорт для соціальних робітників
Соціальний робітник – це той, хто вміє співчувати, розуміти проблеми інших людей, прагне допомогти жити гідно, незважаючи на фізичні обмеження, душевний злам чи життєву кризу.
Їх робота нелегка і самі вони потребують допомоги в організації їх роботи, а особливо під час воєнного стану, коли всі послуги одиноким громадянам треба надавати якомога оперативніше, пристосовуючись до нових реалій.
Сьогодні реалізовано ще один спільний проект влади і соціально відповідального бізнесу. Завдяки співфінансуванню 50/50 втілили в життя проект «Еко транспорт для працівників соціального захисту Згурівської громади», який здобув перемогу в конкурсі «Час діяти, Україно» від Фонд "МХП-Громаді".
4 електроскутери, придбаних у межах проекту та 1 електровелосипед від ГО «Надія і житло для дітей» отримали соціальні робітники зі Згурівки, Аркадіївки, Нової Оржиці, Черевок та Старої Оржиці.
Завдяки новому службовому транспорту вони зможуть витрачати менше часу, щоб дістатися від одного підопічного до іншого. Це дозволить охопити підтримкою більшу кількість маломобільних жителів.
Дякуємо нашим партнерам та продовжуємо працювати задля забезпечення комфортного життя наших громадян та залучати нові проекти та програми для розвитку Згурівської громади.