Дата: 22.07.2024 16:43

1.Організатор конкурсу:

Виконавчий комітет Згурівської  селищної ради, 07601 Київська обл., Броварський район, селище Згурівка, вул.Українська,10.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради від 03 червня 2024 року  №162 «Про проведення конкурсу з визначення суб`єктів господарювання  на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Згурівської селищної територіальної громади».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу:

Київська обл., Броварський район, селище Згурівка, вул. Українська,10.

Дата:19 серпня 2024 року.

Час: 10 годин 00 хвилин.

Відповідальна особа - Мала Т.С., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради, секретар конкурсної комісії,  телефон (04570) 5-10-69.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Наявність транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення побутових відходів;

Підтримання належного санітарного стану транспортних засобів;

Зберігання транспортних засобів;

Щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, виконання регламентних робіт з їх технічного обслуговування та ремонту;

Щоденний медичний огляд водіїв;

Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де будуть надаватися послуги із збирання та перевезення побутових відходів на території  Згурівської селищної територіальної громади:

- площа громади –   763,08 км2.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- підприємства, установи, організації та інші об’єкти утворення твердих побутових відходів;

- багатоквартирні житлові будинки;

- будинки приватного сектору;

- вулиці, провулки, площі, сквери, місця відпочинку громади, тощо.

7. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається особисто до Згурівської селищної ради (Київська обл., Броварський район, селище Згурівка, вул. Українська,10, сектор з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради)

чи надсилається засобами поштового зв'язку, або подається в електронній формі на адресу електронної пошти організатора конкурсу - zhkg@zgurivska-gromada.gov.ua.

На конверті  зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій. Дата: 16 серпня 2024 року. Час: до 15.00 години.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ