Нарада з питань врегулювання окремих питань використання земельних ділянок у територіальних громадах Київської області

Дата: 17.07.2024 09:09

Фото без опису16 липня, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам’янецька та спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин та екологічних питань Віктор Герасименко взяли участь у нараді з питань врегулювання окремих питань використання земельних ділянок на території територіальних громад Київської області в рамках діяльності робочої групи "Прозорість і підзвітність".

Під час засідання порушені питання обліку земель в межах тергромад області за їх власниками (користувачами) та залучення їх до оподаткування.