«На щиті» додому повернувся мужній воїн, захисник, наш земляк Олексій Почапський

Дата: 15.07.2024 14:13

Фото без описуЗнову скорбота у нашому серці, в наших душах, бо «на щиті» додому повернувся мужній воїн, захисник, наш земляк Олексій Почапський.

Безжальна війна в одну мить обірвала молоде життя 34-річного захисника, стрільця-помічника гранатометника. Він, як і всі, мріяв про Перемогу, про мир на рідній землі, про щасливе майбутнє для своїх дітей…

Щоразу важко прощатися із нашими захисниками.

Рідні, друзі, мешканці громади, побратими прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я вільної і незалежної України.

Жалобна хода пройшла центром селища, попрямувала від дому захисника до церкви та сільського кладовища. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.

Коротке, наповнене незламністю і болем життя, вмістилося в одне слово – борець. Борець за мирне життя, за звільнення від ворога України і за перемогу України. На жаль, його життя підло забрали. Але його ім’я буде жити в серці рідних, громади, України, в серцях тих, хто був поруч, кому дорогий і рідний, в серцях усіх нас.

Низький уклін нашому воїну-захиснику. Вічна пам’ять та слава! Герої не вмирають!