Назва предмета закупівлі:   Капітальний ремонт адміністративної будівлі Згурівської селищної ради (ЦНАП) в смт Згурівка, вул. Українська, 55а Броварського району Київської області (коригування)

Дата: 27.06.2024 10:40

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: ID: UA-2024-06-27-002153-a

1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид робіт. Умови виконання робіт замовнику повинні відповідати вимогам чинного законодавства України, що зазвичай ставляться до подібних робіт та норм і технічних характеристик, вимогам будівельних норм, зокрема ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва», ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT) Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування.  Матеріали та компоненти, що використовуються для виконання робіт, повинні відповідати вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

1 Закупівля проводиться з урахуванням можливих потреб  Згурівської ТГ. Очікувана вартість закупівлі визначена відповідно до визначеної кошторисної частини проектної документації, яка затверджена експертним звітом (позитивний) від 26.06.2024 № 97-К/24-РБК/ЕЗ. Вартість будівельних робіт на становить 5 684 318,00 гривень без ПДВ.  Закупівля оголошується з ПДВ і очікувана вартість даної закупівлі становить  6 821 181,60 грн з ПДВ.