Профільні комісії розпочали роботу з підготовки до засідання чергової сесії селищної ради

Дата: 11.06.2024 10:00

Фото без описуПершою працювала постійна комісія з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, яка розглянула винесені на засідання сесії проєкти рішень.

Комісією розглянуто 5 питань, що стосувалися внесення змін до цільових програм - Програми організації територіальної оборони в громаді, Програми фінансового забезпечення Броварської РДА на 2024 рік; встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також внесення змін до бюджету громади на 2024 рік.

Участь в роботі комісії взяли секретар ради Ігор Феник, заступник селищного голови Наталія Кам'янецька, члени комісії, доповідачі-профільні фахівці ради.

З кожного питання порядку денного прийнято відповідні висновки та рекомендації. Вони матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань на пленарному засіданні сесії Згурівської селищної ради.