Роз'яснення алгоритму роботи в застосунку «ЕкоЗагроза»

Дата: 23.05.2024 14:53

Фото без описуСьогодні, 23 травня, у форматі відеоконференції Державною екологічною інспекцією Столичного округу проведено онлайн-нараду.

Питання порядку денного стосувалось проведення роз'яснення алгоритму роботи в застосунку «ЕкоЗагроза».

Під час наради увагу зосередили на проведенні роз’яснювальної роботи з питання функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок

надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації «ЕкоЗагроза», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 № 783.

Основною темою наради стала діяльність вебресурсу «ЕкоЗагроза» та ефективна взаємодія громадян, органів місцевого самоврядування та Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Головна мета наради - не лише інформування громадськості, а й зміцнення співпраці між різними рівнями влади та громадянами. Заходи, обговорені на нараді, спрямовані на створення єдиної системи реагування на екологічні проблеми, а також підвищення важливості дотримання екологічних стандартів в регіоні.