Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий освітній серіал на Дія.Освіта
Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками.
Ви дізнаєтеся, що відчуває людина після повернення додому? Як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність? Як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися?
Серіал — це продовження розділу «Довідника безбар’єрності», створеного з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Герої серіалу — військовослужбовці, які діляться досвідом комунікацій із цивільними. Один із героїв — Данило Кравець, звільнений з полону військовослужбовець. Хлопець розповідає, що максимально відкритий у
цьому питанні й може говорити про пережите, якщо його запитають. «А для когось просто згадка може стати додатковою травматизацією», — додає Данило.
Серіал містить 11 епізодів із поясненнями експертів, як у різних обставинах спілкуватися коректно, етично та емпатично. Як підтримати, про що варто питати, а яких тем краще не торкатися в розмові з ветеранами, ветеранками та чинними військовослужбовцями.
Переглядайте освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/people-with-war-experience-dignity-interactio n
Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри в межах тематичної хвилі
«Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, громадської організації
«Безбар’єрність» та компанії Visa — учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів» для платформи «Дія.Освіта».
Як запускати цифрові проєкти: новий освітній серіал на Дія.Освіта
«Побудова найзручнішої цифрової держави у світі є нашим пріоритетом. Ми бачимо успіхи заступників із цифровізації — CDTO — на національному та регіональному рівнях і хочемо збільшити кількість таких спеціалістів на місцях. Саме тому ініціювали створення освітнього серіалу, що ознайомить з логікою створення та масштабування цифрових проєктів. Раді поділитися досвідом Дії, що протягом чотирьох років діяльності Мінцифри стала екосистемою проєктів і є найуспішнішим ІТ-стартапом, яким сьогодні користується майже 20 млн українців», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.
Серіал містить 11 епізодів, кожен з яких присвячений окремому етапу реалізації проєкту з цифровізації. Серед ключових тем:
- планування цифрової трансформації,
- нормативно-правове забезпечення,
- реінжиніринг сервісів,
- UI/UX-дизайн,
- підтримка користувачів,
- комунікаційні кампанії для цифрових продуктів.
Дивіться освітній серіал за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalisation-in-public-sector
Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.