Діти зі Згурівської громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,ввідвідали виставу «Зоряний хлопчик» в Київському академічному театрі юного глядача

Дата: 10.05.2024 17:04

За сприяння служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, діти Згурівської громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і перебувають на обліку служби у справах дітей та сім’ї, отримали можливість переглянути виставу «Зоряний хлопчик» в Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

Під час вистави діти поринули у казковий світ улюблених героїв, отримали яскраві враження та позитивні емоції і максимум задоволення від перегляду вистави.