Засідання регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу

Дата: 17.05.2024 12:00

Фото без опису17 травня відбулося засідання регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 рр. під головуванням Миколи Бойка, першого заступника голови Київської ОДА.

У засіданні взяли участь Згурівський селищний голова Василь Цвик та завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Тетяна Мала.

Учасники засідання розглянули питання:

Про основні завдання з підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 рр;

Про підготовку газового господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 рр., стан повірки вузлів комерційного обліку природного газу теплопостачальних підприємств та бюджетної сфери перед початком опалювального сезону;

Посилення контролю за готовністю до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 рр., забезпечення безпеки енергопостачання соціально-важливих об’єктів та функціонування систем централізованого опалення населених пунктів у разі виникнення позаштатних ситуацій.

За результатами розгляду питань порядку денного дані відповідні доручення з конкретними строками виконання робіт.