У Згурівській громаді віддали шану усім, хто відчув на собі “руку” комуністичного “червоного” режиму

Дата: 19.05.2024 10:12

Фото без описуУ Згурівській громаді, в День пам'яті жертв політичних репресій, віддали шану усім, хто відчув на собі “руку” комуністичного “червоного” режиму.

У 30-их роках минулого століття знищували розум, талант, критичне мислення, винахідливість, патріотизм. Сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії. За нереальними цифрами — долі людей.

День пам’яті жертв політичних репресій – це, насамперед, спомин про українців, які полягли у сталінських таборах, в ГУЛАГу, катівнях НКВС. Серед них – Сандармох – урочище в Карелії, де серед понад тисячі розстріляних людей було майже 300 українців – поети, громадські діячі, письменники. Або Биківнянський ліс на Київщині.

Історія повернулась так, що сьогодні політичні репресії – не лише пам’ять, але й наша дійсність. Спадкоємець сталінського режиму – путінський, несе той самий геноцид, загрозу для кожного українця, абсолютну зневагу до всього українського.

Маємо усвідомлювати, що збереження пам’яті – шлях до нашого майбутнього. Єднаймося навколо України, заради нашої Перемоги! Будьмо сильними!