"Вшануймо сьогодні воїнів, які не пожалкували свого життя тоді і не жалкують зараз", - Згурівський селищний голова Василь Цвик

Дата: 08.05.2024 08:00

Фото без описуСьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня ми згадуємо жертв страшного випробування, яке, за різними оцінками, забрало від 50 до 85 мільйонів життів. А також з жахом та болем переживаємо вже сучасну війну, війну росії проти України.

Багато років поспіль, ми говорили «Ніколи знову!». З вірою у те, що трагедія Другої світової не повториться. Але ці слова мали значення для цивілізованого світу, а не для московської орди, що вирішила повторити ті жахіття і посунула на Україну залізною силою.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці захищають свою землю, своє майбутнє від жорстокого та цинічного агресора. Для нас це війна за свободу та демократію. Наші Збройні сили героїчно тримають оборону, як і їхні діди та прадіди в часи Другої світової війни.

Вшануймо сьогодні воїнів, які не пожалкували свого життя тоді і не жалкують зараз. Ми пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав найдорожче, щоб ми сьогодні могли жити і радіти весні. На жаль, не під мирним небом, але з вірою у перемогу.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Все буде Україна!