Болюча звістка...Пішов із життя староста Красненського старостинського округу Станіслав РЯБОКРИС.

Дата: 30.04.2024 22:17

Фото без описуСьогодні передчасно пішов із життя надійний колега, добрий товариш, староста Красненського старостинського округу Станіслав Миколайович РЯБОКРИС.

Це неймовірно болюча втрата особисто для мене, для всієї нашої громади...
Усі, хто спілкувався з цією людиною, знали його як відповідального очільника старостату, чоловіка з великим серцем та світлою душею.

У наших серцях Станіслав Миколайович назавжди залишиться доброю, чуйною людиною, професіоналом своєї справи, готовим в будь-який час прийти на допомогу.

Старостат втратив свого надійного керманича, а рідні - близьку людину та вірного друга.

Висловлюю щирі співчуття дружині, дітям, онукам померлого, всім, хто знав і любив Станіслава Миколайовича. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати, розділяємо з вами біль від втрати рідної людини.

Вічна пам'ять!
Спочивай з Богом, друже!

Прощання з РЯБОКРИСОМ Станіславом Миколайовичем відбудеться завтра, 1 травня, о 14:00 год. у с.Олександринівка.