Форум "Жінки і часи випробувань: наші можливості"

Дата: 02.05.2024 15:54

Фото без описуПротягом останніх років в Україні спостерігається зростаюча активність жінок у сфері підприємництва. Жінки в українському бізнесі працюють над тим, щоб змінити гендерні ролі та визначити новий образ успішного лідера. Їхня роль у впровадженні нових рішень та стратегій стає все більш вагомою.

З цього приводу сьогодні у м. Києві у торгово-промисловій палаті України за участі Київської військової адміністрації, міжнародного клубу "Business Wonan Club" відбувся форум "Жінки і часи випробувань: наші можливості".

Участь у форумі взяла начальник відділу економічного розвитку та регуляторної політики Олена Синільник.

Захід дав можливість ознайомитися з інструментами та можливостями, необхідними для досягнення успіху в бізнесі з урахуванням американського досвіду, важливість залучення ресурсів для реалізації соціальних проєктів, обговорили можливості жінок-підприємниць для організації та втілення в життя амбітних проєктів за умов воєнного стану.

Саме зараз у жінок потенційно більше можливостей для реалізації власних проєктів та в цьому ж об'єктивна потреба, оскільки багато чоловіків перебувають на службі у Збройних силах України.