Вибір професії – один з найвідповідальніших кроків у житті кожного

Дата: 26.04.2024 15:19

Фото без описуВ сучасному світі ознайомитись з актуальними професіями можна через інтернет-сторінки, спілкування з друзями та знайомими, дні відкритих дверей різних навчальних закладів, а також профорієнтаційні зустрічі, які дають шанс майбутнім абітурієнтам ближче познайомитися з різними професіями, розширити свій кругозір та зробити правильний вибір професійного спрямування.

25 квітня Згурівську музичну школу відвідала справжня профорієнтаційна команда Академії мистецтв імені Павла Чубинського:

Голова спеціалізації Менеджмент соціокультурної діяльності Рибалко Ілля Васильович

Викладач спеціалізації Видовищно-театралізовані заходи Лащенко Олексій Анатолійович

Викладач кафедри музичного мистецтва естради Антипенко Юлія Юріївна та студентка Любов Шевченко (Естрадний вокал)

Викладачі спеціалізації Народні, оркестрові духові та ударні інструменти Тілько Денис Олександрович та Данчило Іван Миколайович. Студент Назар Железко (Гітара).

Викладач кафедри інструментального виконавства (за видами) Тарасенко Марина Михайлівна та студент Андрій Волненко (Фортепіано).

Студенти академії влаштували справжній концерт, продемонструвавши набуті упродовж навчання навики. На завершення зустрічі всі бажаючі отримали консультації щодо підготовки до вступу в академію.

Загалом захід пройшов у теплій дружній атмосфері. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.