Відбувся семінар-тренінг "Новий рівень (грантонаписання)"

Дата: 18.04.2024 16:22

Фото без описуЗ 16 по 18 квітня відбувся семінар-тренінг "Новий рівень (грантонаписання)", спрямований на підвищення компетентностей молоді з усієї Київщини у сфері грантового написання.

Захід реалізовано управлінням молоді та спорту Київської ОВА спільно з Київським обласним молодіжним центром.

Тренер заходу - Ярослав Храпський, експерт в грантовій сфері та представник асоціації молодіжних центрів України.

Від Згурівської громади був присутній на семінарі-тренінгу провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій Валерій Школик.

Програма тренінгу була насиченою та включала інтерактивні сесії, під час яких учасники мали можливість навчитися розробляти стратегії для успішного грантонаписання, вивчати основні критерії оцінки проектних заявок та аналізувати реальні кейси з досвіду спікера.

Також значна увага була приділена роботі в групах, де учасники могли працювати над власними проектними ідеями, отримуючи зворотний зв'язок від лектора та інших учасників. Це допомогло учасникам не лише засвоїти теоретичні знання, але й відчути реальні виклики під час підготовки грантових заявок.