Фокус-група «Інноваційні екостистеми в енергетиці»

Дата: 19.04.2024 16:19

Фото без описуСекретар Згурівської селищної ради Ігор Феник взяв участь у фокус-групі «Інноваційні екостистеми в енергетиці», у рамках проекту європейської Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Horizon Europe), присвяченому змінам в енергетичному секторі за допомогою цифрових та dech tech інновацій.

Ініціатива WEnnovate – пошук умов та рішень, які сприятимуть інтенсивному використанню цифрових та deeptech досягнень для забезпечення ефективного розподілу відновлювальної енергії, що робить його справедливим, самодостатнім, доступним та універсальним.

Мета – перехід до зеленої та стійкої енергетичної системи для Європи.

Переваги проекту забезпечуються завдяки об’єднанню зусиль партнерів із європейських країн, серед яких: Design Terminal (Угорщина), G-Force (Словаччина), Sustainable Scale-up Foundation та Unifi.energi (Нідерланди), Київський академічний університет та Український фонд стартапів (Україна), а також провінція Утрехт (Нідерланди).