У бою за Україну загинув житель села Великий Крупіль Дмитрій МИКИТЮК

Дата: 19.04.2024 15:07

Фото без описуПрохолодний весняний день знову приніс пітьму та нестерпну жалобу до Згурівської громади

У бою за Україну загинув житель села Великий Крупіль МИКИТЮК Дмитрій Олегович, 1994 р.н.

Навідник 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону, солдат Микитюк Дмитрій, був призваний на військову службу по мобілізації 24 лютого 2022 року.

Життя нашого земляка обірвалося поблизу населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області в результаті здійснення противником мінометного, танкового, артилерійського обстрілу по позиції підрозділу.

Перебуваючи у самому пеклі війни, наш земляк сміливо захищав Батьківщину, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі та народу України.

Від усієї громади висловлюю щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Сумуємо разом з вами та низько схиляємо голови у скорботі.

Дату та час прощання з Героєм буде повідомлено додатково.