Відбулася щотижнева нарада у Згурівського селищного голови Василя Цвика

Дата: 22.04.2024 11:00

Фото без описуВідбулася щотижнева нарада у Згурівського селищного голови Василя Цвика, під час якої підведено підсумки минулого тижня, розглянуто нагальні питання життєдіяльності нашої громади та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

Серед питань, що були опрацьовані - нагальні питання, що потребують розгляду на сесії або засіданні виконавчого комітету, зокрема, фінансування цільових програм.

У полі зору керівництва - робота житлово-комунальної сфери. Усі комунальні служби продовжують роботу в штатному режимі, щоденно здійснюються заходи з благоустрою населених пунктів. Наразі все функціонує стабільно.

Обговорили потреби комунального господарства у будівельних матеріалах, питання проведення тендерних закупівель для забезпечення потреб громади.

Зупинилися на процедурних питаннях проведення конкурсу в члени наглядової ради при КНП "Згурівська лікарня". Наразі триває прийом заявок від представників громадськості.

Попередньо опрацьовано план проведення у громаді заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня матері, що відбудуться у травні цього року.

Заслухали інформацію щодо потреб освітніх закладів для проведення ремонтних робіт.

За результатами наради присутні отримали відповідні доручення від селищного голови.