"Ми б'ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, - за Батьківщину", - слова легендарного О.Довженка - мотивація наших воїнів, які захищають нас. Всіх українців! І тих, хто загинув...

Дата: 15.04.2024 14:05

Фото без описуНаш невимовний біль!

Сьогодні Згурівщина попрощалася з Олександром МУЗИЧЕНКОМ, бійцем Збройних сил України, командиром відділення кулеметного взводу.

Вірою і правдою він боровся з окупантом за Україну, за життя та майбутнє кожного українця, проте не зберіг своє. Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов'язок, Олександр загинув в бою за рідну землю, її свободу і незалежність.

Навіки залишаться нездійсненими мрії, невиконаними плани... Не побачить наш Герой жадану Перемогу, стоячи на рідній вільній землі, за майбутнє якої поклав найцінніше - своє життя.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах рідних і близьких загиблого. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях!

Назавжди в строю!

Вічна шана Герою!