Пліч-о-пліч: як минув ІІІ етап змагань з черлідингу

Дата: 03.04.2024 15:48

Фото без описуСьогодні, у спортивному залі Новоолександрівського НВК відбулися змагання з черлідингу ІІІ етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські ліги" серед загальноосвітніх закладів освіти.

Черлідинг – це вид спорту, що поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика, акробатика).

Учасниками ІІІ етапу стали команди Великодимерської, Броварської, Баришівської та Згурівської громад. Нашу громаду представляв колектив Войтівського НВК. Вік учасників - 4-6 класи.

Під час урочистого відкриття учасників змагань привітали начальник Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Олексій Дорошенко та Згурівський селищний голова Василь Цвик, які побажали командам успіхів та нових спортивних здобутків.

Танцювальну розминку для учасниць провела Оксана Романюк, амбасадорка "Пліч-о-пліч" Броварського району, МС з легкої атлетики, чемпіонка Європи з легкоатлетичного багатоборства.

Турнір був цікавим та запеклим: кожна команда ретельно підготувалася до змагань та продемонструвала свою силу та талант. Команди були готові боролися за перемогу з усіх сил, продемонструвавши змістовні і видовищні виступи.

У підсумку - переможцем стала команда Великодимерської територіальної громади;

Срібними призерами стали дівчата з Броварської громади;

Третє місце розділили команди Згурівської та Баришівської громад.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та кубками.

Це перший виступ наших юних спортсменок у програмі ІІІ етапу всеукраїнських змагань. Попереду ще змагання з футзалу, волейболу серед хлопців і дівчат та спортивного орієнтування.

Бажаємо нашій молоді і надалі бути активними та спортивними!