Cемінар-навчання для представників структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику в громадах Київської області

Дата: 05.04.2024 08:17

Фото без опису4 квітня, на базі «Всеукраїнського молодіжного центру» в м.Київ, управління молоді та спорту Київської ОДА, спільно з КЗ «Київський обласний молодіжний центр» провели нараду та семінар-навчання для представників структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику в громадах Київської області.

У нараді взяла участь головний спеціаліст сектору молоді і спорту Леся Медуниця.

Під час заходу були розглянуті питання щодо компетенцій фахівців, котрі реалізують молодіжну політику в громадах Київщини та інструменти залучення позабюджетних коштів на розвиток сфери. А також відбулося заслуховування звітів про результати роботи за 2023 рік.