У Згурівській громаді впроваджується пакетований збір сміття від населення!

Дата: 02.04.2024 16:39

Фото без описуУ нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується майже кожний житель. В той же час ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах.

Для практичності вирішення даного питання Згурівським ККП впроваджується пакетований збір сміття від жителів всієї громади, навіть у віддалених населених пунктах.

Як це відбуватиметься?

Жителі громади повинні придбати пакет для збору сміття з логотипом ЗТГ. Місткість пакету - 120 л, вартість - 32 гривні. У вартість пакету вже входить вартість послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Згідно графіку, у відповідний день місяця, виставити наповнений пакет біля свого двору.

Все інше зроблять працівники КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств».

Затверджений графік вивезення сміття в усіх населених пунктах буде опубліковано в газеті «Панорама», на офіційному сайті громади та її сторінках у соцмережах. А також розміщений на дошках оголошень в старостинських округах.

Як придбати та де отримати такий пакет?

Отримати пакет можна в ЖЕКу (с-ще Згурівка, вул. Українська,11), а також в старостатах відповідних старостинських округів.

Вже з 3 квітня сплатити вартість пакету можна за реквізитами:

р/р UA983808050000026000705699726 в АТ «Райффайзен банк Аваль» код ЄДРПОУ 05392074, призначення платежу – послуга ТПВ з пакетом для сміття, особовий рахунок, прізвище, ініціали, кількість пакетів.

Просимо відповідально та свідомо поставитися до збереження довкілля в нашому спільному домі - нашій громаді!

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: +380 66 709 2194 (Оксана Сергіївна), (4570) 50354, 51704, 51069.

Адміністрація КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств»