З 1 квітня у Згурівській громаді весняні заходи з благоустрою

Дата: 01.04.2024 11:50

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету з 1 квітня в Згурівській громаді проводяться весняні заходи з благоустрою.

Старостам старостинських округів, керівникам  КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств», підприємств, установ, організацій, розташованих на території Згурівської селищної територіальної громади необхідно вжити організаційних заходів щодо виконання комплексних робіт, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме:

ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання  та приведення у належний  санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, автозупинок, а також очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах громади.                                                Під час виконання комплексних робіт, спрямованих на поліпшення стану довкілля дотримуватись заходів із мінної безпеки.

За підприємствами, установами, організаціями, приватними підприємцями закріплено території в селищі Згурівка та автозупинки на території громади на 2024 рік для їх упорядкування та утримання в належному стані.

Закріплення  територій за підприємствами, установами, організаціями та приватними підприємцями