Освіта - це ключовий фундамент будь-якого суспільства, відображення його цінностей, передових знань та культури

Дата: 26.03.2024 14:29

Фото без описуУ сучасному світі швидкість змін надзвичайно вражає. Це особливо стосується сфери освіти, яка, мабуть, переживає найбільш радикальні перетворення за останні десятиліття.

Сьогодні, 26 березня, у Великодимерській ТГ Броварського району відбувся семінар-практикум "Функціонування закладів освіти Великодимерської ТГ, створення сучасного безпечного освітнього середовища". Учасниками від Згурівської громади були Сергій Олійник, начальник відділу освіти, Ніна Бойко, провідний спеціаліст відділу освіти та Наталія Бурдело, директор Згурівського ліцею.

Учасники заходу відвідали Гоголівський ліцей та Бобрицьку гімназію Великодимерської селищної ради.

Організатори поділилися досвідом:

Освіта Великодимерської громади: відновлення, відбудова, безпека, успіх.

Створення сучасного безпечного освітнього середовища. Огляд укриття.

Практика відновлення Бобрицької гімназії "Управління для успіху".

Огляд класу безпеки.

Створення сучасного та безпечного освітнього середовища є складним, але надзвичайно важливим завданням. Це вимагає комплексного підходу, включаючи в себе розвиток культури безпеки, застосування сучасних технологій, співпрацю з громадою та постійне навчання персоналу. Лише в такий спосіб ми зможемо забезпечити безпечне та сприятливе середовище для навчання та розвитку наступних поколінь.