Розпочато суцільне перевіряння наявності та фізичного стану погосподарських книг у старостинських округах

Дата: 27.03.2024 08:23

Фото без описуУ звʼязку з підготовкою до передачі на постійне зберігання до архіву погосподарських книг головними спеціалістами відділу з питань організації діловодства та конторолю Згурівської селищної ради, спільно із завідувачем Згурівського архівного сектору архівного відділу Броварської районної державної адміністрації, розпочато суцільне перевіряння наявності та фізичного стану погосподарських книг у старостинських округах Згурівської селищної ради, а саме, у Турівському та Пасківщинському.

Під час проведення перевірки діловодам зазначених старостинських округів було звернуто увагу на виявлені недоліки та надано час для їх виправлення.