Напередодні професійного свята привітали комунальників

Дата: 15.03.2024 14:43

Фото без описуПрацівники КП "Згурівський комбінат комунальних підприємств" щодня на службі. Тримають свій фронт - дбайливими руками створюють затишок та комфорт для жителів громади.

Щороку, у третю неділю березня, працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято.

Сьогодні, напередодні свята, селищний голова Василь Цвик разом із заступником селищного голови Наталією Кам'янецькою привітали комунальників та подякував їм за щоденну роботу.

- Завдяки вам в оселях наших жителів є тепло, вода, електроенергія. Завдяки вам вивозиться сміття. Я бачу як ви працюєте - це тяжка і часом невдячна праця. Ви тримаєте наш комунальний фрон. Щиро вдячний кожному з вас за ваше відповідальне ставлення до роботи, - зазначив селищний голова звертаючись до працівників Згурівського ККП.

За сумлінну плідну працю, відповідальне ставлення до роботи, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства та з нагоди дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначено нагородами:

Подякою Київської обласної ради -

Малинка Сергій Миколайович, начальник КП "Згурівський ККП";

Зленко Юрій Володимирович, начальник цеху "Благоустрій".

Грамотою Броварської районної військової адміністрації нагороджений Бабич Анатолій Іванович, начальник цеху "Теплопостачання".

Подяка Броварської районної ради оголошена

Івченку Андрію Степановичу, старшому електрику цеху "Благоустрій";

Льодіну Валентину Михайловичу, інженеру-електрику цеху "Благоустрій".

Подяка Згурівської селищної ради:

Геті Миколі Васильовичу, слюсарю аварійно-відновлювальних робіт цеху "Житлового господарства";

Галушко Любові Іванівні, інженеру з охорони праці КП "Згурівський ККП";

Куриці Михайлу Васильовичу, трактористу цеху "Благоустрій".

Кращих представників трудового колективу відзначено нагородами Професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

Зі святом вас, дорогі комунальники! Витримки вам та згуртованості у колективі! Гарного настрою, людської вдячності та нових трудових здобутків!