Відвідали Любомирівську гімназію, Лизогубовослобідський НВК, Згурівську ЗОШ, Згурівський ліцей, а також ДНЗ "Журавка" та "Веселка"

Дата: 13.03.2024 12:22

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам'янецька та начальник відділу освіти Сергій Олійник відвідали Любомирівську гімназію, Лизогубовослобідський НВК, Згурівську ЗОШ, Згурівський ліцей, а також ДНЗ "Журавка" та "Веселка".

Під час робочого візиту до освітніх закладів ознайомилися з особливостями роботи шкіл та садочків, їх матеріально-технічним забезпеченням. Поспілкувавшись з керівниками та колективами, дізналися з перших вуст про успіхи, проблеми та плани на перспективу.

Під час розмови з комірниками та працівниками їдалень наголошено на дотримані гігієнічних вимог до харчових продуктів, безпечному та збалансованому харчуванні дітей в закладах освіти.