Успішний розвиток громади - стабільні надходження до бюджету податків і зборів

Дата: 12.03.2024 15:22

Фото без описуУ рамках підготовки до чергової сесії селищної ради проводиться моніторинг надходжень та видаткової частини бюджету, напрацьовуються спільні методи роботи, спрямовані на наповнення бюджету громади.

Фахівцями управління фінансів, економічного розвитку та регуляторної політики постійно ведеться робота з платниками податків. Аналіз платників показує чітку картину, хто сплачуючи податки, підтримує розвиток громади, а хто намагається будь-яким способом уникнути сплати фінансових зобов'язань.

Незважаючи на те, що Згурівська громада є аграрним регіоном, основним джерелом наповнення бюджету є податок з доходів фізичних осіб. Тому дотримання роботодавцями виплати заробітної плати не нижче мінімального розміру, недопущення її виплати в “конвертах”, офіційне оформлення працівників - має бути в пріоритеті для кожного підприємства.