Нові перемоги в нашу громаду!

Дата: 29.02.2024 08:33

Фото без описуУ ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Два ІІІ місця вибороли учні ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»:

Олександра БАЛАБА, учениця 8 класу,

Сергій СУХЕНКО, учень 9 класу.

(Учитель Дробот Н.Г.)

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників виборола МУРАШКО Таміла, учениця 10 класу Згурівського ліцею, вихованка гуртка " Юні охоронці природи" Будинку дитячої та юнацької творчості. (Учитель, керівник гуртка Журавська О.М.)

III місце у обласному етапі Art Space у рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» зайняла Вікторія ХРИСТОС, учениця 10 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (керівник гуртка Христос О.).

Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою, з черговими досягненнями у житті і світлою радістю в серцях ваших близьких. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, бажаємо завжди вірити в себе, щодня зміцнювати силу волі та сміливо йти до вершин успіху.